>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.33349
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.33351
   Rifugio Auronzo DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.43352
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.83354
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.33355
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.93355
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.83357
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.33357
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.03359
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.63359
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.13359
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.73363
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.13364
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.13364
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.43365
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.23367
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.23367
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.23367
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.43370
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.83371
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.03371
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.63372
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.93373
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.13374
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.63374
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.13374
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.13377
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.33381
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.03381
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.73384
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.23391
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.13396