>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Statistieken

Op deze pagina staan van alle heuvels wat statistieken opgenomen. De tabel bevat gegevens over de lengte in meters (L), het aantal te overbruggen hoogtemeters (hm), de hoogte (h) en het gemiddelde en maximale stijgingspercentage (over 100m). Als laatste is een zwaarte-index toegevoegd die berekend wordt door voor elke hectometer het kwadraat van het stijgingspercentage te nemen en de resultaten vervolgens op te tellen. 100 meter aan 10% levert dus 10 punten op, 100 meter 5% 2.5 punt.

De Grebbeberg vanuit de lucht




Helling Regio Vanuit L hm h gem% max% zw.ind. hits
Diepe HelSHHolterberg88341654.71025.34210
Hellendoornsche Berg (o)SHHellendoorn96524362.536.82587
Hellendoornsche Berg (w)SHLuttenberg110423362.135.9740
Holterberg (n)SHDiepe Hel168032571.9714.33789
Holterberg (z)SHHolten229844571.8512.61010
Kleine Koningsbelt (o)SHHolterweg268049671.8614.22166
Kleine Koningsbelt (w)SHHaarle205051672.4719.2990
Lemelerberg (o)SHLemele120531402.65102945
Lemelerberg (w)SHLemele114031402.7814.81033
MotiewegSHHolten68035515.11024.13171
NoetselerbergSHNijverdal229344571.9511.32414