>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland   

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Jura
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Rocky Mountains
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Roque de los Muchachos / El Teide)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Chasseral / Mont Soleil / La Bullatonne )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Guardsmann Pass )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col ▲ ▼Gebied ▲ ▼Regio ▲ ▼Vanuit ▲ ▼L
▲ ▼
hm
▲ ▼
h
▲ ▼
gem%
▲ ▼
zwi
▲ ▼
hits
▲ ▼
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.33389
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.23355
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.43352
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.43356
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.03356
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.93348
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.53351
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.63353
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.63349
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.43351
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.53357
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.23372
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.23359
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.13355
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.23402
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.23390
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.53382
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.83359
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.73357
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.63355
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.33356
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.13357
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.63357
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.73361
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.43362
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.93393
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.83344
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.73347
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.03364
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.03357
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.43361
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.53391
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.23380
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.33360
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.33351
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.73357
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.53371
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.83352
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.43362
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.63371
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.63398
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.73362
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.93359