>> Homepage    >> Mijn fietsreizen    >> Overzicht beklommen cols    >> Hoogteprofielen Midden-Nederland    >> Links

Fietsen in de bergen: overzicht van beklommen cols



In de tabel hieronder staan gegevens opgenomen van alle cols die ik bedwongen heb. De beklimmingen staan beschreven in de verslagen van mijn fietsvakanties. Zie mijn fietsreizen voor een overzicht. Door op de naam van de col te klikken wordt je doorgelinkt naar het betreffende gedeelte.

Het -icoontje geeft de positie van de klim op de kaart aan. Ook de cols in de naaste omgeving staan aangegeven.

Van veel cols heb ik het hellingprofiel opgemeten, zie

De zwaarte index is de som van de kwadraten van alle stijgende kilometers gedeeld door 100. Een kilometer van 10% levert dus 1 punt op, een kilometer van 5% slecht 0.25.

Have fun!




Selecteer een gebied:

> Alle...
> Andalusië / Sierra Nevada
> Canarische Eilanden
> Centraal Massief
> Cordillera Cantábrica
> Dolomieten
> Groot-Brittannië
> Oostelijke Alpen
> Provence
> Pyreneeën
> Vogezen
> Westelijke Alpen
> Zwarte Woud



( Calar Alto / Pico Veleta )
( Pico de las Nieves)
( Mont Aigoual / Pas de Peyrol)
( Lagos de Covadonga / Angliru )
( Pordoi / Giau / Fedaia )
( Hardknott Pass / Bealach na Ba / Mam Tor )
( Stelvio / Gavia / Mortirolo / Grosse Scheidegg )
( Mont Ventoux )
( Tourmalet / Aubisque / Peyresourde )
( Grand Ballon / Ballon d'Alsace / Platzerwasel )
( Alpe d'Huez / Izoard / Galibier / Madeleine )
( Kandel / Belchen / Blauen )


Col Gebied Regio Vanuit L
hm
h
gem%
zwi
hits
   Ötztaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolSölden13.91396282910.014.6702
   A Pobra de Trives Cordillera CantábricaOurenseMontefurado10.04507474.52.5481
   Abeilles Westelijke AlpenVaucluseFlassan12.55819964.62.9523
   Agnel Westelijke AlpenHautes AlpesVille-Vieille20.6136227446.610.0254
   Agnès PyreneeënAriègesAulus-les-Bains10.082015708.27.0555
   Albánchez AndalusiëJaénTorres6.640211726.12.6469
   Albula Oostelijke AlpenGraubündenFilisur21.5129523126.09.2538
   Aldea Canarische EilandenGran CanariaEl Pie de la Cuesta13.24516582.72.6590
   Allos Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette17.0110922476.57.4460
   Almadén AndalusiëJaénMancha Real22.6137220325.610.6495
   Almorchón AndalusiëJaénPontones6.627016064.11.2432
   Alpe d'Huez Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans13.6111818368.29.61274
   Alpe di Siusi DolomietenBolzanoPonte Gardena16.9138318428.212.1636
   Ancares Cordillera CantábricaLeónLiber58.0179816752.210.9486
   Angliru Cordillera CantábricaAsturiasLa Vega12.61266157310.114.5675
   Aravis Westelijke AlpenHte SavoiePont des Etroits12.262114865.13.5427
   Argallón AndalusiëCórdobaRío Bembézar9.33096283.31.3433
   Arichulegui PyreneeënBaskenlandErgoyen14.56855503.34.4447
   Armentier Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans8.562713457.45.3473
   Aspin PyreneeënHautes PyrénéesSte Marie de Campan12.564714895.24.0603
   Asserador Canarische EilandenGran CanariaSan Nicolás25.7143714065.212.6627
   Aubisque PyreneeënPyrénées AtlantiqueLaruns16.9119717097.19.0773
   Aulac Centraal MassiefCantalLe Falgoux4.330312187.02.1106
   Aurine DolomietenBellunoAgordo12.669112995.54.3515
   Auronzo, Rifugio DolomietenBellunoMisurina7.961223208.96.4465
   Ayacata Canarische EilandenGran Canaria~ Salto del Perro14.947413002.82.3509
   Aychides PyreneeënAudeUsson-les-Bains6.326710074.21.3454
   Ayen Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceMoustiers14.554610323.52.7402
   Bagargui PyreneeënMidi-PyreneeésD18/D196.732413274.81.7480
   Ballon d'Alsace (n) VogezenVosgesSt. Maurice-sur-Moselle9.261511786.74.11079
   Ballon d'Alsace (o) VogezenVosgesSewen12.867211785.34.4646
   Ballon de Servance VogezenHaute-SaônePlancher-les-Mines11.966411955.64.3656
   Banyuls PyreneeënCataloniëEspolla9.52683572.80.8499
   Bealach na Bà Groot-BrittanniëHighlandTornapress9.36246266.75.1458
   Bealach Ratagain Groot-BrittanniëHighlandShiel Bridge4.33393477.83.2406
   Bealach Udal Groot-BrittanniëHighlandGlenelg Ferry4.12772796.72.2422
   Bedmar AndalusiëJaénRío Bedmar8.62977693.51.2427
   Belchen Zwarte WoudBaden-WürttembergAitern11.382413597.36.1703
   Bermejales AndalusiëGranadaEmb. de los Bermejales6.321110413.30.7415
   Bernina Oostelijke AlpenGraubündenSamedan18.460723283.32.5445
   Berrueco AndalusiëCádizUbrique7.04227436.02.6413
   Bge d'Emosson Westelijke AlpenWallisLe Châtelard Vge10.691319708.68.01
   Blauen Zwarte WoudBaden-WürttembergNiederweiler11.386911657.77.1595
   Bluye ProvenceVaucluseSt Léger5.01695783.40.7489
   Bonette (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceJausiers23.0158428026.911.5240
   Bonette (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Etienne-de-T25.3165428026.611.3589
   Bormio 2000 Oostelijke AlpenSondrioBormio9.574219385.85.9525
   Boucharo PyreneeënHautes PyrénéesGavarnie12.092022707.77.2478
   Bramont VogezenHaut-RhinWildenstein7.23789575.22.0522
   Brennerpass Oostelijke AlpenTirolInnsbrück38.781513752.12.6388
   Brocon DolomietenTrentoCanal San Bovo13.788516166.55.7431
   Buis Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre4.0411119610.44.3418
   Burdincurucheta PyreneeënPyrénées AtlantiqueBassaburua9.079611358.87.6490
   Bussang VogezenHaut-RhinUrbès6.22737274.41.3481
   Cabrito AndalusiëCádizAlgeciras13.23623282.51.4418
   Calar Alto AndalusiëAlmeríaSerón31.3143821544.58.3397
   Campolongo (n) DolomietenBellunoCorvara6.235018755.62.1474
   Campolongo (z) DolomietenBellunoArabba4.329018756.72.2464
   Carn an t-Suidhe Groot-BrittanniëHighlandInverfarigaig16.94013932.01.7418
   Carn Dubh Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossPitlochry7.82863843.61.5425
   Castanales AndalusiëSevillaEl Pedroso12.23366252.51.4404
   Castro AndalusiëAlmeríaGérgal18.063712522.93.5438
   Causse Méjean Centraal MassiefLozèreMalène4.83798307.93.3523
   Cayolle (n) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette27.1118623264.46.0256
   Cayolle (z) Westelijke AlpenAlpes MaritimesSt Martin d'Entraunes20.4128723266.38.8432
   Cereda DolomietenTrentoMis3.424813697.31.8430
   Ceyssat Centraal MassiefPuy de DômeRoyat9.660810786.34.094
   Chaine ProvenceVaucluseMalaucène4.11674723.81.0498
   Chalet des Cortalets PyreneeënPyrénées OrientalesPrades24.5179521507.315.2668
   Champs Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceColmars11.582320897.26.3415
   Chamrousse Westelijke AlpenIsèreSéchilienne16.9135817218.111.7448
   Chaumoune Puy de DômeCentraal MassiefCondat21.046111552.11.4100
   Chaussy Westelijke AlpenSavoiePontamafrey14.1104315337.47.9410
   Cheddar Gorge Groot-BrittanniëSomersetCheddar5.61982183.61.1429
   Chywoone Hill Groot-BrittanniëCornwallPenzance1.0931019.41.3431
   Ciampié DolomietenTrentoPozza di Fasso6.950418087.33.9448
   Cobertoria Cordillera CantábricaAsturiasBárzana9.069311707.75.5430
   Cold Fell Groot-BrittanniëCumbriaEnnerdale Bridge3.81902904.91.4423
   Collet de Vaujany Westelijke AlpenIsèreVaujany5.345917078.74.0424
   Colmenar AndalusiëMálagaRiogordo6.32466863.91.0393
   Colombière Westelijke AlpenHte SavoieBlanzy14.5104816137.28.2496
   Cordal Cordillera CantábricaAsturiasPola de Lena5.44837988.94.6433
   Core PyreneeënAriègesLes Bordes-sur-Lez14.083413956.05.5448
   Cormet de Roselend Westelijke AlpenSavoieBeaufort20.5122219676.08.6432
   Costalunga DolomietenBolzanoBolzano25.9146517525.79.1460
   Couillole Westelijke AlpenAlpes MaritimesPont de Cians29.5134016784.57.8388
   Crestellina AndalusiëMálagaRío Genal5.63304155.92.1400
   Croix de Berthel Centraal MassiefLozèreFlorac29.060810881.91.8468
   Croix de Fer Westelijke AlpenSavoieRochetaillée31.5155720674.410.3675
   Croix Morand Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore6.735314015.21.9100
   Croix St Robert Centraal MassiefPuy de DômeChambon-sur-Lac9.955114515.53.291
   Crowcombe Combe Groot-BrittanniëSomersetCrowcombe1.319133215.33.1517
   Cruz de Ferro Cordillera CantábricaLeónRabanal7.237115035.21.9428
   Devil's Elbow Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossSpittal of Glenshee8.23286654.02.4413
   Dunkery Beacon Groot-BrittanniëSomersetLuccombe4.84045198.45.0431
   Dunmailraise Groot-BrittanniëCumbriaGrasmere4.31692383.90.9399
   Duran DolomietenBellunoDont8.266716018.15.4422
   Easter Ross Groot-BrittanniëHighlandEvanton13.82552381.60.7436
   Eira Oostelijke AlpenLivignoLivigno6.739222085.92.4402
   El Pilar Canarische EilandenLa PalmaLa Laguna18.0116714786.57.974
   El Rosal AndalusiëCórdobaLos Arenales8.32545453.01.2396
   El Torcal AndalusiëMálagaRío Cauche11.580812287.06.4416
   Enzian Hütte Oostelijke AlpenBolzanoColdrano23.8146720886.210.2442
   Erbe DolomietenBolzanoSan Martino14.8102020046.29.2480
   Espino (o) AndalusiëMálagaRío Genal9.36088436.54.0388
   Espino (w) AndalusiëMálagaRío Guadiaro8.84938435.62.8414
   Falzarego DolomietenBellunoCaprille19.5109621055.66.6414
   Fataga Canarische EilandenGran CanariaPlaya del Inglés22.69929303.96.0533
   Fedaia (o) DolomietenBellunoCaprille12.7103320578.19.6471
   Fedaia (w) DolomietenTrentoCanazei13.261020574.64.0416
   Feignes VogezenVosgesCol de Bramont6.52189543.30.8462
   Feldberg Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend19.292514934.85.6675
   Félines Westelijke AlpenAlpes de Hte ProcenceEntrevaux8.04529305.72.6360
   Fillys Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Bréole6.641613225.83.2212
   Finestre Westelijke AlpenTorinoSusa18.1169221769.315.8609
   Fleet Moss Groot-BrittanniëNorth YorkshireOughtershaw4.62775895.92.8402
   Fleuries (n) Westelijke AlpenHte Savoiela Roche-s-Foron8.23789114.61.8403
   Fleuries (z) Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glière5.72469114.31.1373
   Flüela Oostelijke AlpenGraubündenSusch13.395723837.27.6384
   Fontaube ProvenceDrômeD72/D5265.72226353.90.9486
   Forte di Oga Oostelijke AlpenSondrioSanta Lucia8.155617306.94.0396
   Foscagno (o) Oostelijke AlpenSondrioBormio24.3109822914.56.4435
   Foscagno (w) Oostelijke AlpenLivignoPonte del Rezz4.627122915.91.7413
   Fuente Dé Cordillera CantábricaCantabriaPotes24.077710803.23.8407
   G de la Nesque (o) ProvenceVaucluseMonieux4.0947342.40.2501
   G de la Nesque (w) ProvenceVaucluseVilles-s-Auzon19.04377342.31.2506
   Galibier (n) Westelijke AlpenSavoieValloire18.1122126466.78.9629
   Galibier (zo) Westelijke AlpenHautes AlpesBriançon36.0146526464.17.7532
   Garcinets Westelijke AlpenHautes AlpesD1 > D900c6.325611914.11.1208
   Gardena (o) DolomietenBolzanoCorvara9.159821216.64.1428
   Gardena (w) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.725821214.51.6406
   Gavia (n) Oostelijke AlpenSondrioBormio25.5142326215.69.5471
   Gavia (z) Oostelijke AlpenBresciaPonte di Legno17.6136726217.811.2487
   Giau (n) DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo13.9102822337.48.1441
   Giau (z) DolomietenBellunoCaprille15.5123322368.010.4488
   Gibraltar AndalusiëGibraltarAvenue5.03853877.63.3391
   Giovo / Jaufenpass (o) Oostelijke AlpenBolzanoVipiteno15.6113420997.38.4392
   Giovo / Jaufenpass (w) Oostelijke AlpenBolzanoSt. Leonhard19.9141020997.110.2437
   Glandon (n) Westelijke AlpenSavoieSt Etienne-de-Cuines20.7146019247.011.5460
   Glandon (z) Westelijke AlpenSavoieRochetaillée28.3129319244.39.1476
   Glen Docherty Groot-BrittanniëHighlandKinlochewe6.12062353.40.9422
   Glen Quaich Groot-BrittanniëPerthshire and KinrossGarrow3.22415227.52.2410
   Glières Westelijke AlpenHte SavoieThorens-Glières14.082314405.55.7376
   Gobbera DolomietenTrentoImer5.73519886.22.2390
   Gospel Pass Groot-BrittanniëPowyChapel-y-ffin4.52305505.21.5416
   Grand Ballon (n) VogezenHaut-RhinLe Markstein7.316313432.10.7637
   Grand Ballon (z) VogezenHaut-RhinWiller-sur-Thur16.196513436.06.2745
   Grand Ballon (zw) VogezenHaut-RhinMoosch12.892613437.27.1729
   Grand Colombier Westelijke AlpenAinTalissieu15.6125115018.011.3468
   Green Lowther Groot-BrittanniëSouth LanarkshireMennock16.36287323.73.8424
   Gresgen (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergZell im Wiesental4.82637045.51.6436
   Gresgen (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau3.82607046.82.0440
   Grimselpass Oostelijke AlpenBernInnertkirchen26.7153621655.810.3387
   Grosse Pierre VogezenVosgesGérardmer7.03069544.11.7532
   Grosse Scheidegg Oostelijke AlpenBernWilligen16.3135819788.312.4440
   Guéry Centraal MassiefPuy de DômeSt Bonnet13.550512683.62.4106
   Hachueta Cordillera CantábricaNavarraLekunberri18.078613434.44.7398
   Hardknott Pass Groot-BrittanniëCumbriaEskdale Green2.129339313.74.3427
   Hohneck VogezenVosgesCol de la Schlucht5.422813634.21.3524
   Hohtann Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld13.666311814.73.0438
   Holme Moss Groot-BrittanniëDerbyshireWoodhead3.02605248.52.3399
   Homme Mort ProvenceDrômeMontbrun15.662912124.02.9516
   Honister Pass Groot-BrittanniëCumbriaSeatoller2.62443569.52.7424
   Hoz Cordillera CantábricaCantabriaLa Hermida10.75576755.23.5353
   Hundsrück (n) VogezenHaut-RhinBitschwiller6.43867486.12.5463
   Hundsrück (z) VogezenHaut-RhinMasevaux8.73717483.92.1469
   Ibardin PyreneeënPyreneeés AtlantiqueHerbourne4.52573175.71.5419
   Ipstones Edge Groot-BrittanniëStaffordshireKingsley4.61963244.31.3411
   Iseran (n) Westelijke AlpenSavoieVal d'Isère16.995027705.65.7429
   Iseran (z) Westelijke AlpenSavoieBonneval-sur-Arc13.297427707.47.8402
   Izoard Westelijke AlpenHautes Alpes-zuidkant-15.0103623606.97.8542
   Izpéguy PyreneeënNavarraErratzu9.03876724.31.9429
   Jaizkibel PyreneeënBaskenlandHondaribbia9.24674754.82.8477
   Jau PyreneeënAudeD118/D11717.9106515065.96.9461
   Jiggers Bank Groot-BrittanniëWrekinIronbridge2.71281704.80.8417
   Joux Plane Westelijke AlpenHte SavoieSamoëns12.9101717127.98.63
   Joux Verte Westelijke AlpenHte SavoieMorzine12.380817606.65.62
   Kühtai Oostelijke AlpenTirolÖtz18.1123620206.89.4377
   Kandel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergWaldkirch10.988812028.27.3661
   Kandel (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergEschbach16.481512024.85.2464
   Kaunertaler Gletscherstrasse Oostelijke AlpenTirolPrutz38.5189827504.913.5415
   Kinsfordgate Groot-BrittanniëDevonSouth Molton9.93494753.41.8400
   Kirkstone Pass Groot-BrittanniëCumbriaAmbleside5.33974547.44.2428
   Kreither Sattel Oostelijke AlpenBolzanoStudio Laimburg1.213838511.51.5401
   La Bérarde Westelijke AlpenIsèreLes Clapiers27.298317203.56.3423
   La Cumbrecita Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte20.3130513106.49.876
   La Stèle Centraal MassiefPuy de Dômele Mont-Dore9.925312532.01.299
   Lac Besson Westelijke AlpenIsèreLac du Verney24.5138420905.59.3390
   Lagos de Covadonga Cordillera CantábricaAsturiasCovadonga11.093410928.58.5411
   Lagunas de Neila Cordillera CantábricaBurgosQuintanar de la S14.074618725.36.2375
   Las Jarillas AndalusiëSevillaCantillana8.63243853.71.5372
   Latrape PyreneeënAriègesSérac5.641611117.43.1430
   Laval Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Serre6.731711004.61.7367
   Le Markstein VogezenHaut-RhinLac de Kruth14.964111904.23.4571
   Lenzerheide Oostelijke AlpenGraubündenChur15.296915496.47.6428
   Lers PyreneeënAriègesD8/D1184.022215175.61.4443
   Les Deux Alpes Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon10.061016506.14.2453
   Les Gets Westelijke AlpenHte SavoieMorzine7.427411725.41.15
   Livigno Oostelijke AlpenGraubündenBernina3.525523157.32.1406
   Lizarraga Cordillera CantábricaNavarraArbizu9.350510905.42.7381
   Lizuniaga PyreneeënNavarraBera4.82022504.21.0416
   Lobo AndalusiëGranadaGranada10.243911324.32.1395
   Loch Garry >> Loch Loyne Groot-BrittanniëHighlandInvergarry6.72543503.81.1431
   Los Canarios Canarische EilandenLa PalmaFaro de Fuencaliente11.67147166.14.581
   Los Corrales Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas17.47918174.54.8509
   Los Reales AndalusiëMálagaEstepona22.0143214426.510.1394
   Los Tonosas AndalusiëAlmeríaVélez Rubio10.439211553.81.8396
   Lucero AndalusiëGranadaLa Malahá18.742611342.31.4407
   Lugarde Centraal MassiefCantalCondat7.633310114.01.886
   Lukmanierpass Oostelijke AlpenTicinoBiasca41.0162119083.98.3411
   Lumeras Cordillera CantábricaLeónSorbeira4.322810485.31.3379
   Luziensteig Oostelijke AlpenGraubündenMaienfeld2.41737137.31.3381
   Madeleine Westelijke AlpenSavoieLanslebourg6.734917495.22.2434
   Madeleine (n) Westelijke AlpenSavoieD97/D9425.0153819936.111.2446
   Madeleine (o) ProvenceVaucluseBédoin6.61604482.30.5530
   Madeleine (w) ProvenceVaucluseMalaucène5.61434482.10.5521
   Madeleine (z) Westelijke AlpenSavoieLa Chambre19.0151919938.012.3532
   Mam Tor Groot-BrittanniëDerbyshireCastleton4.12914646.82.9410
   Manquillo Cordillera CantábricaBurgosC1138.033514154.21.4360
   Marie-Blanque PyreneeënPyrénées AtlantiqueEscot9.370510357.66.5440
   Medina Sidonia AndalusiëCádizAv. de la Janda (z)2.51912757.61.5373
   Mendola / Mendelpass Oostelijke AlpenBolzanoFondo8.439313624.72.0405
   Ménil VogezenVosgesLe Thillot6.51346212.10.3455
   Menté PyreneeënHaute GaronneSt Beat9.883313498.57.4436
   Mirador de Orellan Cordillera CantábricaLeónCarucedo5.94209447.13.2387
   Mirador del Time Canarische EilandenLa PalmaPuerto de Tazacorte7.95085136.43.469
   Mollard Westelijke AlpenSavoieVillargondran18.5106816385.86.7382
   Monachil AndalusiëGranadaMonachil8.968114917.66.0416
   Monieux ProvenceVaucluseMonieux1.417082912.02.3550
   Mont Aigoual Centraal MassiefGardVallerauge28.0122515674.45.7556
   Mont Cenis Westelijke AlpenSavoieLanslebourg10.068420846.94.8470
   Mont Colombis Westelijke AlpenHautes AlpesRemollon11.7105317349.010.0208
   Mont du Chat Westelijke AlpenSavoieLe Bourget-du-Lac13.4126915049.512.2533
   Mont Saxonnex Westelijke AlpenHte SavoieThuet6.95189787.34.1406
   Mont Ventoux (o) ProvenceVaucluseSault24.4121519105.07.2682
   Mont Ventoux (w) ProvenceVaucluseMalaucène21.0158319107.612.6614
   Mont Ventoux (z) ProvenceVaucluseBédoin21.3161519107.613.3866
   Monte Iroite Cordillera CantábricaLa CoruñaPomardorio10.36246706.15.1384
   Montejaque AndalusiëMálagaRío Guadiario6.92637653.81.1403
   Montets (n) Westelijke AlpenHte SavoieLe Châtelard7.837014614.71.90
   Montets (z) Westelijke AlpenHte SavoieArgentière4.023814616.01.50
   Morbieu VogezenVosgesRamonchamp5.13257906.32.3439
   Morredero / Portillinas Cordillera CantábricaLeónPonferrada27.5136718874.910.9389
   Morte Westelijke AlpenIsèreSéchilienne15.1100613686.77.1477
   Mortirolo (w) Oostelijke AlpenSondrioMazzo di Valtellina12.21300185210.614.3657
   Mortirolo (z) Oostelijke AlpenSondrioStazzona41.3163318523.510.2553
   Navazo AndalusiëGranadaAlhama de G.7.932711354.11.5485
   Newlands Hause Groot-BrittanniëCumbriaButtermere1.920133310.53.0452
   Notschrei (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergOberried10.767411196.34.8461
   Notschrei (z) Zwarte WoudBaden-WürttembergTodtnau7.749211196.43.2470
   Nufenenpass Oostelijke AlpenWallisUlrichen14.0113524788.19.9435
   Oberaarsee Oostelijke AlpenBernInnertkirchen32.5175423055.211.2498
   Oberalppass Oostelijke AlpenGraubündenDisentis22.389520443.94.7380
   Oberböllen Zwarte WoudBaden-WürttembergTegernau12.13768203.11.3491
   Oderen (o) VogezenHaut-RhinKruth7.03918845.62.2444
   Oderen (w) VogezenVosgesCornimont9.83668843.81.6569
   Ofen Oostelijke AlpenGraubündenSta Maria im Müstair13.776921495.65.8463
   Ornon Westelijke AlpenIsèreValbonnais16.862513633.72.9419
   Otxondo PyreneeënNavarraDancharia10.05035705.02.8422
   Oxenhope Moors Groot-BrittanniëCalderdaleLuddenden8.13434334.12.4399
   Oz-Station Westelijke AlpenIsèreLac du Verney8.361513907.44.8423
   Padilla AndalusiëGranadaCaniles30.2117720343.95.5387
   Page VogezenVosgesKruth10.05099554.63.0469
   Pailhères PyreneeënAriègeAx-les-Thermes18.7128020016.89.7440
   Palade / Gampenjoch Oostelijke AlpenBolzanoNalles18.4120815186.68.9383
   Palomas de Cazorla AndalusiëJaénCazorla16.457812583.32.5402
   Palomas de Ronda AndalusiëCádizZahara12.881611896.45.3448
   Palomère PyreneeënPyrénées OrientalesN116/D2523.078610363.43.6460
   Parquetout Westelijke AlpenIsèreLes Angelas6.968814269.97.0394
   Pas de Peyrol Centraal MassiefCantalLe Claux7.853915886.94.1107
   Pas de Souloumbrie PyreneeënAriègesArnave9.44359114.62.5431
   Pedro Gonzalez (o) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas14.54544903.12.0475
   Pedro Gonzalez (w) Canarische EilandenGran CanariaMaspalomas10.34544904.42.5454
   Pegalajar AndalusiëJaén-z-7.44329335.82.6401
   Pènegal Oostelijke AlpenBolzanoPso Mendola3.935817209.23.5373
   Pennes / Penserjoch Oostelijke AlpenBolzanoCasateia15.1128522158.511.6405
   Petit Ballon VogezenHaut-RhinLuttenbach9.775911637.86.1670
   Petit Drumont VogezenVosgesUrbès11.369611506.15.0466
   Peyresourde PyreneeënHautes PyrénéesArreau18.786415694.65.5492
   Pico de las Nieves (zo) Canarische EilandenGran CanariaCarrizal27.7186219306.714.7659
   Pico Veletá AndalusiëGranadaPampaneira39.0221033725.614.3540
   Pierre Carrée Westelijke AlpenHte SavoieBalme20.8135518446.59.12
   Planche des Belles Filles VogezenHaute-Saône> D165.749210258.64.3835
   Platzerwasel VogezenHaut-RhinMetzeral10.370511936.95.3641
   Porcuna AndalusiëJaén-w-5.12194454.31.0393
   Pordoi (o) DolomietenBellunoArabba9.165422397.24.7442
   Pordoi (w) DolomietenTrentoCanazei11.879122396.75.3444
   Portet d'Aspet PyreneeënHaute GaronneD618/D854.542910699.54.1506
   Portillon PyreneeënHaute GaronneBagnères-de-Luchon9.065312937.35.0436
   Pra-Loup Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette7.548816276.53.2216
   Prissiano Oostelijke AlpenBolzanoNalles2.530062012.03.6405
   Quintanar Cordillera CantábricaBurgosNeila4.023914046.01.5366
   Ragua AndalusiëGranadaLacalahorra13.984120396.15.2394
   Ramal AndalusiëAlmeríaBacares5.653317139.55.1387
   Rifugio Gardeccia DolomietenTrentoPera6.259219429.56.1446
   Roque de los Muchachos Canarische EilandenLa PalmaSanta Cruz41.6258124265.818.5108
   Rouillas Centraal MassiefPuy de DômeRouillas-Bas2.61489675.60.989
   Rundlestone Groot-BrittanniëDevonTavistock9.63884573.92.5399
   Sabot Westelijke AlpenIsèreLac du Verney14.4127921008.911.5423
   Sagra AndalusiëGranadaRío Zumeta15.055517673.52.6369
   Saignes Centraal MassiefPuy de DômeMurol5.119310623.80.998
   Saisies Westelijke AlpenSavoieFlumet14.582316505.15.6372
   Salto del Perro (o) Canarische EilandenGran CanariaLa Filipina9.27239257.95.9480
   Salto del Perro (w) Canarische EilandenGran CanariaPuerto de Mogán19.28989254.74.8473
   Samoteux Westelijke AlpenHte SavoieLes Houches4.139613769.73.91
   San Isidro Cordillera CantábricaAsturiasCabañaquinta26.8109115204.15.3449
   San Lorenzo Cordillera CantábricaAsturiasLa Riera10.487113478.49.0369
   San Nicolás Canarische EilandenLa PalmaTodoque4.72816036.01.767
   San Pellegrino DolomietenTrentoMoena12.776819186.05.0443
   Sancho Leza Cordillera CantábricaLa RiojaLaguna de Cameros7.037813915.42.1364
   Sapois VogezenVosgesVagney10.24238344.22.3442
   Sarenne (o) Westelijke AlpenIsèreBge du Chambon13.092619997.17.4412
   Sarenne (w) Westelijke AlpenIsèreAlpe d'Huez3.023219997.71.9416
   Saulude Westelijke AlpenIsèreBourg d'Oisans12.996516807.48.4379
   Scapegoat Hill Groot-BrittanniëKirkleesSlaithwaite3.22103476.61.9409
   Schauinsland (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergFreiburg15.589111945.75.5467
   Schauinsland (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal13.682111946.06.5463
   Schlucht VogezenVosgesCol des Feignes4.121611355.31.4559
   Schnepfhalde Zwarte WoudBaden-WürttembergUnter-Aha5.020211394.01.0430
   Sella (n) DolomietenBolzanoPlan de Gralba5.237922447.32.8404
   Sella (z) DolomietenTrentoCanazei11.179622447.25.9430
   Señales Cordillera CantábricaLeónCofiñal9.645416254.72.4371
   Serre de Tourre Centraal MassiefArdèchePont d'Arc2.82253238.01.8474
   Sherrifmuir Groot-BrittanniëStirlingWallace Monument7.93133143.82.5418
   Sierra de Lújar AndalusiëGranada> Órgiva21.3154818707.312.1380
   Sirnitz Sattel (n) Zwarte WoudBaden-WürttembergMünstertal12.070210795.94.7411
   Sirnitz Sattel (o) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau15.262910793.73.7425
   Slochd Summit Groot-BrittanniëHighlandCarrbridge9.31614051.60.5392
   Solera AndalusiëJaénRío de Hornos20.387615234.34.3373
   Somiedo Cordillera CantábricaLeónPiedrafita de B8.524614862.90.9355
   Soulor PyreneeënHautes PyrénéesCirque de Litor2.311214744.90.5457
   St Amandin Centraal MassiefCantalCoindre5.92698524.61.696
   St Anne la Condamine Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceLa Condamine-Châtelard6.554318278.34.6199
   St Diéry Centraal MassiefPuy de DômeSaurier4.72307874.91.484
   St Hubert ProvenceVaucluseMalemort20.56338253.02.3478
   Staulanza DolomietenBellunoSelva di Cadore9.042317734.72.3405
   Stelvio (n) Oostelijke AlpenSondrioSta Maria16.5138427588.412.0529
   Stelvio (no) Oostelijke AlpenBolzanoPrato25.0183727587.414.4690
   Stelvio (z) Oostelijke AlpenSondrioBormio21.4155827587.311.7524
   Stretto DolomietenVicenzaBassano24.994010583.85.0366
   Super-Sauze Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceBarcelonnette9.056017126.24.0218
   Sustenpass Oostelijke AlpenUriWassen17.8130722247.49.7396
   Tacande Canarische EilandenLa PalmaTodoque6.04177397.03.468
   Télégraphe Westelijke AlpenSavoieSt Michel-de-Maurienne12.384615666.96.0464
   The Lecht Groot-BrittanniëAberdeenshireCock Bridge4.32586445.72.5398
   The Strone Groot-BrittanniëAberdeenshireCrathie4.21974864.71.0398
   Timmelsjoch (o) Oostelijke AlpenBolzanoSan Leonardo28.8179724746.213.1348
   Timmelsjoch (w) Oostelijke AlpenTirolSölden21.6117024744.78.7377
   Todoque Canarische EilandenLa PalmaPuerto Naos5.02893225.81.980
   Todtmooserstrasse Zwarte WoudBaden-WürttembergBernau3.919310854.91.0428
   Tom Dubh Groot-BrittanniëAberdeenshireGairnshiel Lodge5.42255524.11.2370
   Torri di Fraele Oostelijke AlpenSondrioPremadio8.463119417.54.8383
   Tour de Madeloc PyreneeënPyrénées OrientalesBanyuls-sur-Mer10.06376526.45.6475
   Tourmalet PyreneeënHautes PyrénéesLuz-St-Saveur18.2140421157.711.1894
   Toutes Aures Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceSt Julien6.520011203.10.7345
   Tre Croci DolomietenBellunoCortina d'Ampezzo8.157618057.14.3401
   Trevélez (o) AndalusiëGranadaMecina Alfahar40.595715231.84.0355
   Trevélez (z) AndalusiëGranada> Torvizcón22.9100115234.26.2360
   Troumouse PyreneeënHautes PyrénéesGèdre15.0102421036.87.6431
   Turner Zwarte WoudBaden-WürttembergSt. Peter14.835810302.41.2434
   Uitzi Cordillera CantábricaNavarraLeitza4.83208026.72.2357
   Usateguieta Cordillera CantábricaNavarraGoizueta14.75606903.73.0346
   Valles DolomietenBelluno> San Pellegrino7.162420338.85.3394
   Valparola DolomietenBellunoPocol (> Giau)11.965321925.54.1408
   Vars (n) Westelijke AlpenHautes AlpesGuillestre18.8109221095.77.5204
   Vars (z) Westelijke AlpenAlpes de Hte ProvenceD902 / D90014.279921095.55.6368
   Velefique AndalusiëAlmeríaVelefique20.6115218305.67.5355
   Ventertal Oostelijke AlpenTirolSölden16.757018963.12.8348
   Vezzena (n) DolomietenTrentoCaldonazzo14.592714046.47.8422
   Vezzena (o) DolomietenTrento> Asiago15.040414042.71.2393
   Viento AndalusiëMálagaEl Burgo14.057010723.63.1349
   Vierge (nw) VogezenVosgesLa Bresse5.038010667.63.0525
   Vierge (w) VogezenVosgesCornimont12.855710664.42.9438
   Viniegras Cordillera CantábricaSoriaMontenegro6.238515836.22.4356
   Weissenbachsattel (nw) Zwarte WoudBaden-WürttembergGeschwend10.050510785.03.0399
   Weissenbachsattel (w) Zwarte WoudBaden-WürttembergSchönau10.957510785.04.0400
   Weissenbachsattel (zo) Zwarte WoudBaden-Württemberg> Todtmoos4.224210785.81.4412
   Weissenbachsattel (zw) Zwarte WoudBaden-WürttembergMambach15.070810784.04.1393
   Whinlatter Pass Groot-BrittanniëCumbriaBraithwaite3.52303186.62.0382
   Wiedener-Eck Zwarte WoudBaden-WürttembergUtzenfeld10.648710354.62.3429
   Wrynose Pass Groot-BrittanniëCumbriaCockley Beck3.31713935.21.5382